Pályázati kontroller2017.04.10.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete,
amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása. Szegedi telephelyen történő munkavégzésre keres

Pályázati kontroller
munkatársat.

A munkavégzés helye elsősorban Szeged,
azonban Budapest is lehetséges munkavégzési hely.

Feladatok és felelősség:

  • hazai és nemzetközi pályázatok pénzügyi elszámolásának készítése (pl. GINOP VKE, Horizont 2020 keretében);
  • projektek pénzügyi dokumentációjának előkészítése az elszámolásokhoz, ellenőrzésekhez;
  • projektek pénzügyi előre haladási jelentésének összeállítása, terv tény adatok összehasonlítása, eltérések jelzése;
  • induló pályázatok támogatási szerződése költségvetésének előkészítése, nyomon követése;
  • részvétel a pályázatok megvalósításához kapcsolódó megrendelések, szerződések, számlák, és kapcsolódó alátámasztó dokumentumok előkészítésében;
  • havi, negyedéves, féléves pénzügyi kimutatások készítése a könyvelés adataiból, figyelembe véve a pályázati útmutatókban előírtakat;
  • naprakész gazdasági jellegű információk szolgáltatása a felelősségi körébe tartozó projektek vonatkozásában;
  • K+F és vállalkozási projektek, pályázatok tervezési-, előrejelzési- és ellenőrzési (kontrolling) feladatainak ellátása;
  • proaktív együttműködés a pályáztató szervezetek és a projekt partnerek pénzügyi kapcsolattartóival;

Elvárások:

  • gazdasági szakirányú képesítés;
  • hazai és nemzetközi projektek pénzügyi menedzselésében szerzett legalább 3 éves tapasztalat;
  • közép szintű aktív angol nyelvtudás;
  • MS Office készség szintű ismerete;
  • proaktív, rendszerszemléletű gondolkodásmód;
  • precíz és önálló munkavégzés, nagy fokú önellenőrző képesség;
  • igényesség, csapatszellem;

Szakmai előnyt jelent:

  • felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • mérlegképes könyvelői végzettség;
  • pénzügyi elszámolás kapcsán EMIR, EPTK, FAIR, Participant Portal, stb ismerete;
  • projektek pénzügyi adminisztrációjában, vezetésében vagy pályázatírásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • fix fizetés és juttatási csomag,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • kihívást jelentő projektekben való részvétel,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • határozatlan idejű munkaszerződés,
  • teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy pályázatát: szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven, valamint magyar nyelvű motivációs levelét 2017. április 26. napig,az alábbi címre küldje e-mail címre: allas1@bayzoltan.hu Kérjük, elektronikus levele tárgy sorában legyen szíves feltüntetni a megpályázott munkakör elnevezését.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.