.NET fejlesztő2017.09.06.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.

.NET fejlesztő

munkatársakat keres fejlesztőcsapatába

Feladatok:

  • Microsoft .NET alkalmazásfejlesztés
  • Részvétel a teljes életciklus-folyamatban (tervezés, fejlesztés, tesztelés, telepítés)
  • Közreműködés nemzetközi projektekben
  • Meglévő alkalmazások karbantartása
  • Új technológiák kipróbálása, demo, prototípus jellegű alkalmazások fejlesztése

Követelmények:

  • Minimum 3 év .NET fejlesztési tapasztalat
  • C# nyelv készségszintű ismerete
  • Verzió követő rendszer ismerete (GIT)
  • Angol nyelvű szakmai szövegek megértése
  • Nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • Csapatjátékos, kreatív, motivált, elhivatott, önálló munkavégzésre képes személyiség

Előnyt jelent:

  • Azure felhőalapú rendszerek fejlesztési ismerete
  • Xamarin rendszer ismerete
  • Egyéb (nem MS alapú) technológiák ismerete (Linux, PHP, MySQL, HTML)
  • Más programozási nyelvek ismerete (pl. Java, C)

Amit kínálunk:

  • Innovatív csapatban zajló fejlesztőmunka
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatok

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Miskolc

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, 2017. szeptember 20-ig küldje el fényképes szakmai önéletrajzát az allas1@bayzoltan.hu e-mail címre.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.