Könyvelő2017.04.10.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete,
amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása, tevékenységének támogatására keres képzett

Könyvelő munkatársat

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • bejövő számlák könyvelése;
  • értékpapírok könyvelés;
  • bérfeladás és főkönyvi egyeztetése;
  • dolgozói előlegek, tartozások, levonások kezelése;
  • pályázatok könyvelése (feladás, előleg);
  • tárgyi eszköz aktiválások;
  • éves és időszakos adóbevallások elkészítése (08-as, ÁFA, TAO bevallások);
  • helyi adók (építmény, gépjármű, IPA)
  • elhatárolások;
  • havi zárási feladatok, vezetői jelentések készítése:
  • éves zárlati feladatok és beszámolók készítése (céltartalék, értékvesztés);
  • könyvvizsgálói audit támogatása;
  • közreműködés a NAV és más hatóságok által végzett adó- és egyéb (pályázati) vizsgálatokban, ellenőrzésekben

Elvárások:

  • regisztrált, mérlegképes könyvelői végzettség;
  • felsőfokú pénzügyi végzettség;
  • minimum 5 év munkatapasztalat,
  • önálló, pontos és precíz munkavégzésre való képesség,
  • kitűnő kommunikációs készség,
  • munkavégzéshez szükséges irodai programcsomagok készségszintű használata.

Előny:

  • kommunikációképes angol nyelvtudás
  • serpa integrált rendszer használata

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • támogató, barátságos munkakörnyezet.

Kérjük, hogy jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel küldje az allas1@bayzoltan.hu címre legkésőbb 2017. május 3-ig, a megpályázott pozíció pontos megnevezésével.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.