Analitikus2017.04.21.

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft.
Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete,
amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása, tevékenységének támogatására keres képzett

analitikus munkatársat

Munkavégzés helye: Szeged

Főbb feladatok:

  • Analitikai vizsgálatok elvégzése különböző mintákon;
  • Analitikai módszerek beállítása (szabvány alapján), fejlesztése, felülvizsgálata, validálása belső szabályoknak megfelelően;
  • Eredmények statisztikai értékelése, együttműködés az Intézet kutató-fejlesztőivel az eredmények értékelésében;
  • Eszközpark (spektrofotométer, kaloriméter stb.) üzemeltetése, karbantartása, kalibrálás

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség Bsc/Msc vagy vegyésztechnikus
  • Laboratóriumban szerezett tapasztalat elvárás, elsősorban klasszikus analitikai ismeretek (környezeti minták analízise).
  • Előnyt jelent a műszeres analitikai módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazásukban való jártasság.
  • Adatkiértékelési és statisztikai ismeretek.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek, dokumentáció (jelentés, prezentáció) készítés
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Csapatmunka és együttműködési képesség
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedély

Szükséges tapasztalat: minimum 2 év

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • támogató, barátságos munkakörnyezet.

Kérjük, hogy jelentkezését magyar nyelvű önéletrajzzal, valamint motivációs levéllel küldje az allas1@bayzoltan.hu címre legkésőbb 2017. május 11-ig, a megpályázott pozíció pontos megnevezésével.

Kedves Látogató!

Székhely címünk megváltozott!

Új címünk: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.

Dear Guest!

Our Head office address has changed!

The new address is: 1116 Budapest, Kondorfa u. 1.